فرم درخواست

با تکمیل فرم زیر ،منتظر تماس از چندین موسسه آموزشی معتبر و با کیفیت متفاوت باشید. بدین صورت شما در مقایسه بین بهترین موسسات ، تصمیم گیری و انتخاب نهایی آگاهانه تر تصمیم خواهید گرفت .

نام و نام خانوادگی
مقطع تحصیلی
موبایل/تلفن
رشته
ایمیل
گرایش

دانشگاه
محدوده زمانی

توضیحات دقیق و تکمیلی پروژه


مرجع معرفی بهترین موسسات آموزش تخصصی نرم افزارهای دانشگاهی 

* آموزش تخصصی نرم افزار های دانشگاهی به صورت تصمینی

* تبدیل پایان نامه به کتاب به صورت تخصصی با اخذ کلیه مجوز های لازم در کمترین زمان ممکن

* ارسال مقالات برای ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی

* ترجمه تخصصی مقالات و متون علمی به صورت ویرایش شده در کلیه زبانها

* برگزاری ورک شاپ ها و کارگاه های آموزشی یکروزه

 

چاپ مقالات ISI :
اکسپت و چاپ فوری مقالات در ژورنالهای معتبر بین المللی مورد تایید وزارت علوم
دانشجویان ارشد جهت اخذ ۲ نمره دفاعیه مستلزم این هستند که از پایان نامه خود ۱ مقاله استخراج و ترجمه کرده و در یکی از ژورنالهای معتبر به چاپ برسانند . همچنین جهت شرکت در دکره دکتری داشتن حد اقل یک مقاله معتبر آی اس آی الزامی بوده و دارای امتیاز جداگانه می باشد .
با توجه به اینکه انتقال ارز بین مبدا و مقصد و همچنین پاسخگویی ژورنالها به درخواست شما دانشجویان عزیز کار سخت و طاقت فرسا و زمان بری می باشد ، مشاورین ما شما را در هر چه سریعتر به چاپ رسانیدن مقالات آی اس آی کمک خواهند نمود .
abnoos-logo

آموزش نرم افزار :

دانشجویان کلیه رشته ها اغلب در انجام فصل ۴ که مربوط به کار نرم افزاری میباشد ، دچار مشکل هستند . نرم افزارهای مورد استفاده با توجه به رشته دانشجو متفاوت می باشند فلذا این امکان برای شما عزیزان فراهم میباشد که به یادگیری کامل نرم افزار پرداخته و میزان تسلط شما به فصل ۴ و آزمونها و شبیه سازیهای نرم افزاری تا حد بسیار زیادی افزایش دهیم . از جمله معروفترین نرم افزارهای کاربردی میتوان به موارد زیر اشاره کرد
SPSS
EVIEWS
MATLAB
ABAQUS
ANSYS
SAS

tehran-thesis
چاپ کتاب :
تبدیل پایان نامه به کتاب و یا چاپ کتاب شما از جمله فعالیت های مورد تخصص ماست . طراحی جلد کتاب ، ویراستاری جملات و عبارات ، صفحه ارایی ، اخذ مجوزات لازم همانند فیپا و شابک توسط ما انجام خواهد پذیرفت . در نهایت کتاپ چاپ شده تحویل دانشجویان میگردد.
چاپ کتاب جهت اخذ ۲ نمره دفاعیه دانشجویان ارشد ، ارتقاء رزومه علمی ، ارتقاع درجه علمی ، افزایش امتیاز علمی ، ارتقاء شغلی و … مورد استفاده قرار میگیرد .

ترجمه تخصصی :

ترجمه متون کاملا تخصصی و مقالات آی آس آی که در ترجمه از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند ، در حیطه کاری ما گنجانیده می شود. ترجمه تخصصی متون و کتب و مقالات از فارسی به انگلیسی ،آلمانی،فرانسوی،روسی،ایتالیای،ترکی استانبولی ،ژاپنی و چینی در تخصص ماست ‌.کلیه متون به صورت ویراستاری شده و بدون نیاز به بازنگری خدمت متقاضیان عزیز ارائه می شود.

مقالات علمی پژوهشی :
اخذ پذیرش و چاپ مقالات در اینگونه ژورنالها بسیار سخت می باشد اما همکاران ما با تخصص ویژه خود در این حوزه فعالیت ، مقالات شما را در کمترین زمان به تایید ژورنال رسانیده و سپس به چاپ می رسانند.
مقالات علمی پژوهشی ازدرجه اعتباری علمی بسیار بالایی برخوردار بوده و بیشترین مورد استفاده برای دانشجویان دکتری بوده که برای دفاع از رساله خود نیاز به چاپ ۲ مقاله از داخل رساله دارند . هچمنین دانشیاران و استاد یاران گرامی برای ارتقاء درجه علمی نیاز به چاپ مقالات علمی پزوهشی دارند . این امکان هم اکنون در دسترس ویژه شما می باشد .