آموزش نرم افزار رشته مکاترونیک

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه  مکاترونیک 

فناورى مکاترونيک در بسيارى از زمينه ها کاربرد روزافزونى پيدا کرده است که در اينجا به بعضى از آنها اشاره مى کنيم. در صنايع خودروسازى، استفاده از موتورهاى با کنترل الکترونيکى به جاى کنترل کننده سنتى آن يعنى کاربراتور، باعث بهبود عملکرد موتور و کاهش مصرف سوخت و آلودگى شده است. (برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مکاترونیک)همچنين سيستم ترمزهاى ضدقفل، سيستم تهويه هواى اتوماتيک، فرمان هاى با کمک الکتريکى _ هيدروليکى، خودروهاى الکتريکى _ ترکيبى و… از ديگر کاربردهاى فناورى مکاترونيک در صنايع خودروسازى هستند.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مکاترونیک

سابقه مکاترونيک در ايران

در سنوات اخير به منظور گسترش و پيشبرد و ارتقاي علمي – تخصصي و ايجاد شبکه ارتباطي ميان صاحب نظران، محققان و کارشناسان و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي در زمينه‌هاي مرتبط با علم مکاترونيک، انجمن مکاترونيک در ايران تشکيل گرديده‌است . انجمن مکاترونيک ايران متولي آکادميک اين رشته در ايران است. اين انجمن نخستين مجلهء علمي پژوهشي مکاترونيک ايران را نيز در دستور کار دارد.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مکاترونیک

امروزه زمينه تخصصي مکاترونيک در همه جاي جهان شناخته شده‌است .

تعداد مجلات علمي و کنفرانس‌هاي مختص رشته مکاترونيک نيز به صورتي فراگير در حال گسترش است . در حــوزه صنعت نـيز شرکـت‌هاي بين المـللي با بهره گيري از اين تخصص اقدام به توليد و عرضه محصولاتي کرده‌اند که طيف آن از دوربين‌هاي پيشرفته، ربات‌هاي انسان گون، دستگاه‌هاي پزشکي و خودروهاي هوشمند گرفته تا محصولات بديع نظامي و هوا فضايي است.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مکاترونیک

علم مکاترونيک در ايران نيز سابقه‌اي ۱۵ تا ۲۰ ساله دارد و با توجه به کاربرد روزافزون محصولات پيچيده و مرکب در صنايع کشور، ضرورت ايجاد ساختارهاي جديد براي توسعه دانش مکاترونيک و تربيت نيروهاي متخصص روز آمد اهميت ويژه‌اي پيدا کرده‌است.

مگ تز مجری برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه و پایان نامه مکاترونیک و کارشناسی ارشد و دکتری

با کادری مجرب و تخصصی در رشته های مختلف

با توجه به ماهيت ميان رشته‌اي دانش مکاترونيک و حجم وسيعي از توليدات عملي کشور که عملاً ارتباط مستقيمي با تخصص مکاترونيک دارند، تأسيس دوره‌هاي آموزشي مکاترونيک در هنرستان‌هاي فني، آموزشکده‌ها و دانشگاه‌ها، به عنوان محملي براي تشويق و تسهيل تعاملات عملي و فناوري ضروري به نظر مي‌رسيد.

با توجه به توليد دستگاه‌هاي هوشمند، نياز به اين رشته نمود بسياري پيدا کرد. امروزه از لوازم خانگي، خودروها تا صنايعي مثل پالايشگاه، نيروگاه، پتروشيمي و سيمان نيز از کاربردهاي اين علم استفاده مي‌کنند.برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مکاترونیک

اين رشته به سه گرايش طراحي مکاترونيکي ربات، خودکارسازي(اتوماسيون) و رابط انسان با ماشين تقسيم مي‌گردد. در حقيقت توسط اين علم مي‌توان سيستم‌هاي مکانيکي را به صورت خودکار درآورد. سيستم‌هاي ترمز ABS در اتومبيل، دستگاه‌هاي CNC و کليه سيستم‌هاي اتوماسيون را مي‌توان از نمونه‌هاي بارز اين علم دانست.

جهت مشاوره و خدمات برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه با ما تماس بگیرید