آموزش نرم افزار رشته مهندسی صنایع

آموزش نرم افزار رشته مهندسی صنایعReviewed by عسگری on Nov 11Rating: 5.0انجام پایان نامه مهندسی صنایع در این قسمت میخواهیم به برخی از دانستنیها در مورد مهندسی صنایع و اینکه انجام پایان نامه مهندسی صنایع چیست هم نکاتی ارائه شده.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع

در این قسمت میخواهیم به برخی از دانستنیها در مورد مهندسی صنایع و اینکه برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع چیست هم نکاتی ارائه شده.

۱- تعريف و اهداف :

رشته مهندسي سيستمهاي اقتصادي – اجتماعي به تعليم و تحقيق در زمينه برنامه ريزي و طرح سيستمهاي مختلف مورد نياز جامعه مي پردازد. اين سيستمها عموماً در ابعاد مختلف منطقه، يا کشور مطرح مي شوند. سيستمهاي حمل و نقل ، آبرساني و فاضلاب، ارتباطات، انتقال و توزيع کالاها، تامين و توزيع انرژي، خدمات آموزشي يا بهداشتي از اينگونه اند. در کليه اين سيستمها هر يک از ابعاد اقتصادي، اجتماعي و فناوري سيستم از اهميت ويژه برخوردار است. مهندسي سيستمهاي اقتصادي – اجتماعي به مطالعه ، مدلسازي، تجزيه و تحليل علمي اينگونه سيستمها مي پردازد و با در نظر گرفتن ابعاد مختلف آنها و همچنين با توجه به نيازها،اولويت ها و امکانات جامعه بهترين سيستم را طرح مي نمايد.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع

۱-مهارتهاي دانش آموختگان:

دانش آموختگان آن دوره قادر به انجام فعاليتهاي زير خواهند بود:

۲-۱- انجام امور برنامه ريزي در دوائر مختلف برنامه ريزي سازمان مديريت و برنامه ريزي استانها

۲-۲- انجام امور برنامه ريزي در وزارتخانه ها و ادارات کل استانها

۳-۲- تدريس در موسسات آموزش عالي براي تربيت متخصصان برنامه ريزي در سطوح کارداني و کارشناسي

۴-۲- انجام امور برنامه ريزي و مشاوره در سازمانهاي توليدي بزرگ

۲-ضرورت و اهميت:

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع

با توجه به موارد زير ضرورت و اهميت تشکيل اين دوره به منظور تربيت کارشناسان ارشد متخصص در “مهندسي سيستمهاي اقتصادي – اجتماعي ” روشن مي شود:

۳-۱- سيستمهاي بزرگ عموماً بدليل پيچيده بودن و داشتن ابعاد مختلف و تاثير عوامل متعدد در عملکرد آنها، بايد با استفاده از روشهاي عملي دقيق برنامه ريزي شوند تا از کارائي لازم برخوردار و در رفع نيازهاي جامعه توانا باشند.

۳-۲- تهيه و اجراي نظام جامع برنامه ريزي، بدون وجود متخصص در اين زمينه عملي نيست.

۳-۳- برنامه ريزي در هر بخش ابعاد مختلفي دارد و نمي توان برنامه ريزي در يک بخش را مستقل از بخشهاي ديگر انجام داد. برنامه ريزي سيستمهاي اقتصادي – اجتماعي با توجه به تعريف آن مي تواند قسمتي از اين مسئله را حل کند. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع

۳-طول دوره و شکل نظام :

برنامه هاي درسي دوره براي چهار نيمسال طرح ريزي شده است. طول هر نيمسال ۱۶ هفته آموزشي کامل، مدت هر واحد درس نظري،آزمايشگاهي و کارگاهي به ترتيب ۱۶،۳۲ و ۴۸ ساعت مي باشد.

مگ تز مجری برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد در مقاطع تحصیلی با کادری مجرب و اساتید برتر

۴-شرايط گزينش دانشجو:

الف- دارا بودن مدرک کارشناسي در يکي از رشته اي فني – مهندسي و يا رياضي کاربردي

ب- موفقيت در آزمون کتبي ورودي

مهندسي سيستمهاي اقتصادي- اجتماعي

گرايش سيستم هاي اقتصادي – اجتماعي، به نوعي گرايش دوم مقطع کارشناسي ارشد به حساب مي‌آيد که با توجه به وجود درس رياضي در اين آزمون، فارغ‌ التحصيلان ساير رشته‌هاي فني- مهندسي نيز مي‌توانند بخت خود را براي قبولي در اين رشته بيازمايند. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع
مهندسي سيستم هاي اقتصادي اجتماعي به آموزش و تحقيق در زمينه برنامه‌ريزي و طراحي سيستم هاي مختلف مورد نياز جامعه مي‌پردازد. مهندسي سيستم هاي نظير حمل ‌و‌نقل، آب‌ رساني، ارتباطات، توزيع کالاها، و انجام خدمات آموزشي و بهداشتي در اين زمينه قرار دارند.

مهندسي سيستم هاي اقتصادي- اجتماعي به مطالعه، مدلسازي و تحليل علمي اين گونه سيستم ها مي‌پردازد و با در نظر گرفتن ابعاد مختلف آنها و همچنين با توجه به نيازها، اولويت ها، و امکانات جامعه سيستم بهينه را طراحي مي‌کند. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع
اين رشته به تعليم و تحقق در زمينه برنامه ‌ريزي و طرح سيستم‌ هاي مختلف موردنياز جامعه مي‌پردازد. اين سيستم ها عموماً در ابعاد مختلف منطقه، يا کشور مطرح مي‌شوند.

سيستم هاي حمل و نقل، آب رساني و فاضلاب، ارتباطات، انتقال و توزيع کالاها، تأمين و توزيع انرژي، خدمات آموزشي يا بهداشتي از اينگونه‌اند. در کليه اين سيستم ها هر يک از ابعاد اقتصادي، اجتماعي و تکنولوژيک سيستم از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

مهندسي سيستم‌هاي اقتصادي- اجتماعي به مطالعه، مدلسازي و تجزيه و تحليل اينگونه سيستم ها مي پردازد و با در نظر گرفتن ابعاد مختلف آنها و همچنين با توجه به نيازها، اولويت ها و امکانات جامعه بهترين سيستم را طراحي مي‌نمايد.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه مهندسی صنایع