آموزش نرم افزار های رشته اقتصاد

آموزش نرم افزار های رشته اقتصادReviewed by موسسه مگ تز on Nov 11Rating: 5.0انجام پایان نامه اقتصادانجام پایان نامه اقتصاد رشته اقتصاد به عنوان يکي از رشته‌هاي فرعي حقوقي و در قالب اقتصاد سياسي شروع شد و با تاسيس اولين دانشکده اقتصاد در دانشگاه ملي ايران در سال به مرحله تازه اي رسيد.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد

بررسي علم اقتصاد از جنبه‌هاي نظري و کاربردي علم اقتصاد، اهداف و معيارهاي علمي(برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد)

بيش از شش دهه از آغاز آموزش رسمي علم اقتصاد در دانشگاههاي کشور مي‌گذرد، طي اين مدت هزاران نفر در نظام آموزشي و پژوهشي و انتشار يافته‌هاي اين رشته علمي مشغول به کار بوده اند و حجم بسيار بالايي از منابع انساني و فيزيکي جامعه در اين نظام به کار گرفته شده است.

 

مگ تز مشاور و خدمات برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه و برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد با اساتید مجرب با کادری تخصصی

 

آقاي دکتر احمد مجتهد، عضو هيأت علمي دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبايي با ارائه مقاله خود با عنوان تکامل رشته اقتصاد در ايران، يکي از سخنرانان در اين همايش بود. وي چنين گفت: استقلال رشته اقتصاد در دنيا قدمتي چندین ساله دارد اما در ايران در مقايسه با جهان از سابقه اي نسبتاً کوتاه برخوردار است.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد

رشته اقتصاد به عنوان يکي از رشته‌هاي فرعي حقوقي و در قالب اقتصاد سياسي شروع شد و با تاسيس اولين دانشکده اقتصاد در دانشگاه ملي ايران در سال  به مرحله تازه اي رسيد. هر چند آن زمان، دروس اقتصادي در برخي رشته‌هاي ديگر ازجمله بازرگاني تدريس مي شد، ولي بايد شروع رشته اقتصاد به صورت مستقل را آغاز توجه به اهميت اين رشته در ايران دانست.

برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد

دکتر مجتهد ادامه داد، بعداز پيروزي انقلاب ايران  و با توجه به تحولات سياسي کشور، حرکتي در جهت يکسان سازي رشته‌هاي مختلف اقتصادي شروع شد که تحول برنامه‌هاي اقتصاد، منعکس کننده تحولات سياسي کشور بوده است.

تحولات جديد در علم اقتصاد

آقاي دکتر مسعود نيلي، اقتصاد دان و استاد دانشگاه نيز ضمن بحث در اين سمينار ديدگاههاي خود را اين گونه بيان کرد: از دو دهه گذشته که بحث پيرامون علم اقتصاد آغاز شده است مي توان گفت نوعي انقلاب در اين علم پديد آمده است طوري که تحولات زيادي را در متدلوژي و نظريات، مشاهده کرده است. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد

 

وي ادامه داد، شيوه برخورد اقتصادي درمورد هر کالا در هر کشور بستگي به بازار آن کشور دارد و بايد ديد مصرف کننده هر محصولي که براي آن بازار تشکيل مي‌شود کيست؟

پس درمورد کشورمان نيز مي توان پرسيد، مصرف کننده علم اقتصاد در کشور ما کيست؟ اصلي‌ترين مشتريان علم اقتصاد دولتها، حکومتها و سياستگذاران هستند. سه عامل باعث شده است که علم اقتصاد از بالندگي لازم برخوردار نباشد و در حاشيه قرار گيرد. اين عوامل عبارت‌اند از :

 

۱ – مباحث مربوط به چالشهاي نظري درمورد علم اقتصاد که آيا اقتصاد علم است يا خير؟ و آيا مواد آموزشي آن با مسائل ارزشي ما سازگاري دارد؟ و بالاخره اينکه آموزه‌هاي غربي تا چه اندازه مي تواند در کشور کارآيي لازم را داشته باشد. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد

 

۲ – دولت، استفاده کننده اصلي متخصصان اقتصادي است که باتوجه به مشکلات دولت، عدم ايجاد انگيزه در کار مشکلات ديگري را در موضوع علم اقتصاد براي متخصصان پيش آورده است.

۳ – عامل سوم مسئله تخصص در سياستگذاران است که به عنوان شرط کافي درنظر گرفته نشده است.

 

دکتر نيلي پيرامون مشکلات موجود در عرصه آموزش اقتصاد افزود؛ متأسفانه هدف از آموزش علم اقتصاد در کشور ما به درستي مشخص نيست که آيا بايد فردي را تربيت کنيم که بر تئوري‌ها مسلط باشد يا بر مسائل اجرايي اقتصاد؟

وي تاکيد کرد که هنوز در سيستم آموزشي کشور ما بحثها و روشهاي قديمي وجود دارد طوري که شيوه استاد و شاگرد مشاهده مي شود. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد

 

مهم‌تر اينکه به عناوين، گرايشها و تنوع آنها توجه نمي‌شود طوري که هنوز درس اقتصاد با دو گرايش بازرگاني و نظري تدريس مي شود. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه اقتصاد